Jaunumi

Aicinām darbā masieri/ spa speciālistu. Gaidīsim CV uz e-pastu: info@parkspa.lv

Skulpturējošā procedūra tvirtam augumam!

1,5h., EUR 97; 2h., EUR 124

Programma sastāv no anticelulīta/ skulpturējošās masāžas problēmzonām vai visam ķermenim, anticelulīta pīlinga, slaidinošas aļģu ietīšanas procedūras un anticelulīta gēla iemasēšanas nobeigumā. Procedūra palīdz uzlabot ķermeņa formas un mazina celulītu problēmzonās. Ideāla procedūra pavasarī!

Pērkot abonementu 10 reizēm, pēdējā reize – BEZ MAKSAS!

Lai prieks par sevi!

Park Spa iepriecina savus klientus ar īpašu dāvanu – Park Spa kluba karti.
Tā ir lieliska iespēja baudīt mūsu piedāvājumus par īpašām cenām.

Īpašais Kluba karšu piedāvājums!

Izbaudi SPA procedūras ar -15%!
Nāc uz jebkuru SPA masāžu/ procedūru un piesakoties Klienta Kartei, saņem -15% nākošajai procedūrai!*
 
*piedāvājums neattiecas uz kosmētikas produktiem un īpašajiem piedāvājumiem
*atlaides nesummējas

ROYAL GOLD VIP programma

1 pers., EUR 259; 2 pers., EUR 329; 3.5h (3 pers., EUR 494; 4 pers., EUR 654)
Karaliskajā Zelta VIP procedūrā tiek izmantots īsts 24 karātu zelts. Zelts ietekmē šūnu atjaunošanos, pastiprina to enerģētiskās spējas, limfas un asins cirkulāciju un atvieglo toksīnu izvadīšanu no organisma. Programma sastāv no izsildīšanās aromātiskā tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlinga ar smalkas konsistences zelta skrubi, sejas un ķermeņa masāžas ar zelta masāžas losjonu. Karaliska pelde putu vannā un aromātiskā tvaika pirts. Izmeklēts šampanietis. Pēc procedūras āda būs klāta ar burvīgu, elegantu zelta mirdzumu. Īpašas sajūtas īpašam un neaizmirstamam vakaram! Greznība, glamūrs, prieks un svētki vienuviet! Palutiniet sevi ar vislabāko!

AUSTRUMU SULTĀNA noslēpums

1 pers., EUR 199; 2 pers., EUR 269; 3h (3 pers., EUR 402; 4 pers., EUR 535)
Austrumu smaržām un garšvielām bagātīgo aromātu procedūra sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlinga un sejas un ķermeņa masāžas. Pēc procedūras smaržīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta austrumu tēja, ūdens un šampanietis. Silti bagāta svētku, noslēpuma, prieka un ceļojuma sajūtu radoša procedūra vienreizējai baudīšanai un relaksācijai.