Ķermeņa pīlingi un ietīšanas procedūras

Anticelulīta programma

1,5h., EUR 97; 2h., EUR 124

Programma sastāv no anticelulīta/ skulpturējošās masāžas problēmzonām vai visam ķermenim, anticelulīta pīlinga, slaidinošas aļģu ietīšanas procedūras un anticelulīta gēla iemasēšanas nobeigumā. Procedūra palīdz uzlabot ķermeņa formas un mazina celulītu problēmzonās.

Pīlings un Aļģu ietīšana

1 h., EUR 69; 1.5 h., EUR 97
Procedūra sastāv no ķermeņa pīlinga un problēmzonu  ietīšanas. Procedūras laikā izmantotās aļģu aktīvās sastāvdaļas dziļi iekļūst ādā, ietīšana aktivizē asinsriti, liekot skābeklim sadedzināt taukus. Caur atvērtām porām izirušie tauku sārņi un toksīni izdalās no organisma.

Pīlings un Šokolādes ietīšana

1 h., EUR 69; 1.5 h., EUR 97
Procedūra sastāv no ķermeņa pīlinga un ietīšanas. Šokolādē esošais teobromīns efektīvi stimulē tauku sašķelšanos, vitamīni un minerālvielas veicina elastības atjaunošanos un toksīnu izvadi. Ietīšana aktivizē asinsriti un regulē vielmaiņas procesu, ļaujot aktīvām sastāvdaļām dziļi barot ādu un sniedz papildus enerģiju.

Herbālais pīlings un Medus ietīšana

1 h., EUR 69; 1.5 h., EUR 97
Procedūra sastāv no ķermeņa asinsriti uzlabojoša herbālā pīlinga un medus ietīšanas, kas aktivizē limfātisko sistēmu, attīra ādu, izvada toksīnus. Medus baro  ādu,  uztur to maigu un elastīgu.