Ķermeņa pīlingi

Aromātiskais pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Pīlings attīra ķermeņa ādu, atbrīvo poras un ir neaizvietojama procedūra pirms masāžas, kas ļauj ādai labāk uzņemt visas eļļas vērtīgās vielas. Aromātiskais pīlings patīkami relaksē. Plaša aromātisko eļļu izvēle.
Iesakām pirms masāžas vai pēc tvaika pirts apmeklējuma.

Siltais sāls pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Pīlings attīra ķermeņa ādu, atbrīvo poras un ir neaizvietojama procedūra pirms masāžas, kas ļauj ādai labāk uzņemt visas eļļas vērtīgās vielas. Siltais sāls pīlings ar siltu eļļu īpaši piemērots drēgnā laikā un patīkami izsilda ķermeni.
Iesakām pirms masāžas vai pēc tvaika pirts apmeklējuma.

Šokolādes pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Pīlings attīra ķermeņa ādu, atbrīvo poras un ir neaizvietojama procedūra pirms masāžas, kas ļauj ādai labāk uzņemt visas eļļas vērtīgās vielas. Šokolādes pīlings tonizē, mīkstina, dod papildus enerģiju un uzlabo garastāvokli.
Iesakām pirms šokolādes masāžas vai pēc tvaika pirts apmeklējuma.

Kafijas un medus pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Pīlings attīra ķermeņa ādu, atbrīvo poras un ir neaizvietojama procedūra pirms masāžas, kas ļauj ādai labāk uzņemt visas eļļas vērtīgās vielas. Kafija dod enerģiju, medus baro un mīkstina ādu.
Iesakām pēc tvaika pirts apmeklējuma.

Herbālais pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Pīlings attīra ķermeņa ādu, atbrīvo poras un ir neaizvietojama procedūra pirms masāžas, kas ļauj ādai labāk uzņemt visas eļļas vērtīgās vielas. Herbālais pīlings pagatavots no dažādām zālītēm, veicina vielmaiņu. Iesakām pirms Herbal Siam, karsto akmeņu, skulpturējošās, limfodrenāžas masāžas vai pēc tvaika pirts apmeklējuma.

Pretcelulīta pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Pīlings attīra ķermeņa ādu, atbrīvo poras un ir neaizvietojama procedūra pirms masāžas, kas ļauj ādai labāk uzņemt visas eļļas vērtīgās vielas. Pretcelulīta pīlings uzlabo vielmaiņu un asinsriti, sniedz ķermenim papildus enerģiju.
Iesakām pirms skulpturējošās, limfodrenāžas masāžas vai pēc tvaika pirts apmeklējuma.

Dzintara pīlings

30min., EUR 49; 1h, EUR 69
Dzintara skrubja abrazīvā struktūra ir efektīvs ķermeņa pīlings, kas dziļi attīra ādu, uzlādē enerģiju, padara ādu veselīgu un jaunu. Dzintarā esošā dabīgā viela- dzintarskābe stimulē enerģijas izstrādi šūnās, palēnina novecošanās procesu.
Iesakām pirms dzintara masāžas.

* Kopā ar jebkuru citu procedūru 30 min ķermeņa pīlings EUR 27