Park Spa VIP procedūru programmas

Park SPA AROMA VIP programma

1 pers., EUR 199;  2 pers., EUR 269; 3h (3 pers., EUR 402; 4 pers., EUR 535)
VIP procedūra sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī, aromātiskā ķermeņa pīlinga, sejas pīlinga un maskas vai masāžas un aromātiskās ķermeņa masāžas. Pēc procedūras nesteidzīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta tēja, ūdens un šampanietis. Brīnišķīga atpūta un relaksācija!

ROYAL GOLD VIP programma

1 pers., EUR 259; 2 pers., EUR 329; 3.5h (3 pers., EUR 490; 4 pers., EUR 654)
Karaliskajā Zelta VIP procedūrā tiek izmantots īsts 24 karātu zelts. Zelts ietekmē šūnu atjaunošanos, pastiprina to enerģētiskās spējas, limfas un asins cirkulāciju un atvieglo toksīnu izvadīšanu no organisma. Programma sastāv no izsildīšanās aromātiskā tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlinga ar smalkas konsistences zelta skrubi, sejas un ķermeņa masāžas ar zelta masāžas losjonu. Karaliska pelde putu vannā un aromātiskā tvaika pirts. Izmeklēts šampanietis. Pēc procedūras āda būs klāta ar burvīgu, elegantu zelta mirdzumu. Īpašas sajūtas īpašam un neaizmirstamam vakaram! Greznība, glamūrs, prieks un svētki vienuviet! Palutiniet sevi ar vislabāko!

AUSTRUMU SULTĀNA noslēpums

1 pers., EUR 199; 2 pers., EUR 269; 3h (3 pers., EUR 402; 4 pers., EUR 535)
Austrumu smaržām un garšvielām bagātīgo aromātu procedūra sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlinga un sejas un ķermeņa masāžas. Pēc procedūras smaržīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta austrumu tēja, ūdens un šampanietis. Silti bagāta svētku, noslēpuma, prieka un ceļojuma sajūtu radoša procedūra vienreizējai baudīšanai un relaksācijai.

LATVIJAS AUGU SPA VIP programma

1 pers., EUR 229; 2 pers., EUR 299; 3h (3 pers., EUR 447; 4 pers., EUR 595)
Latvijas augi izsenis pazīstami ar izcilām dziednieciskām īpašībām. Procedūrās izmantotie materiāli, kosmētika un augi vākti, ražoti, gatavoti Latvijā un īpaši sabalansēti šai procedūru programmai. Procedūras aromāti aizved uz Latvijas pļavām, ekoloģiski tīrie dabas augi gan iekšķīgi, gan ārīgi sniedz relaksējošu sajūtu, mazina stresu un nogurumu. Herbālais pīlings ar pļavu ziediem maigi attīra ādu, pelašķu un vērmeļu eļļu masāža līdzsvaro emocionālo stāvokli, nomierina un atslābina saspringtus muskuļus, turklāt šīm eļļām piemīt arī antialerģiskas un elpceļus attīrošas īpašības. Sejas procedūra vai masāža ar labāko kosmētiku dod dabisku svaigumu. Pelde izmeklētu augu maisījumā vai putu vannā mīkstina ādu, tvaika pirts ar Latvijas pļavu un mežu aromātiem sniedz jaunus spēkus. Augu tēja ir lielisks vitamīnu avots. Pilnīgai relaksācijai- šampanietis! Pēc procedūras iestājas brīnišķīga miera un viegluma sajūta. Tas būs neaizmirstami patīkams vakars!