Sejas ādas kopšanas procedūras

Mitrinoša sejas procedūra ar franču kosmētiku THAL`ION

1h, EUR 69; 1.5h, EUR 97; 2h, EUR 124
Sejas procedūrā ar franču talaso kosmētiku THAL’ION ietilpst sejas ādas pīlings, masāža, reģenerējošs serums, mitrinoša maska un mitrinošs krēms. Pēc procedūras āda ir dziļi mitrināta, iegūstot svaiguma un tvirtuma sajūtu. Ieteicama sausai, normālai un kombinētai sejas ādai.

Barojoša sejas procedūra ar franču kosmētiku THAL`ION

1h, EUR 69; 1.5h, EUR 97; 2h, EUR 124
Sejas procedūrā ar franču talaso kosmētiku THAL’ION ietilpst sejas ādas pīlings, masāža, reģenerējošs serums, barojoša maska un barojošs krēms.
Procedūra atjauno ādas mīkstumu, elastību un mirdzumu. Ieteicama sausai, kombinētai sejas ādai. Īpaši piemērota vēsiem laika apstākļiem.

Liftinga sejas un dekoltē procedūra ar franču kosmētiku THAL`ION

1.5h, EUR 97; 2h, EUR 124
Procedūrā ar franču talaso kosmētiku THAL’ION ietilpst sejas ādas pīlings, sejas un dekoltē masāža, liftinga serums,  liftinga maska, liftinga krēms un dekoltē krēms.
Procedūra atjauno sejas ovālu, ādas elastību, izlīdzina grumbas. Ieteicama nobriedušai sejas ādai, kā arī pirms svētkiem īpaši svaigam izskatam.

Sejas masāža

30min, EUR 49; 1h, EUR 69; 1.5h, EUR 97
Sejas masāža ietver sejas, kakla un dekoltē masāžu. Masāža sniedz relaksāciju un patīkamas sajūtas, kā arī uzlabo muskuļu tonusu un nostiprina ādas elastību.