Vip apartamenti

Park SPA AROMA VIP programma

EUR 149; 2 pers., EUR 234; 3h (3 pers., EUR 350; 4 pers., EUR 467)

VIP procedūra sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī, aromātiskā ķermeņa pīlinga, sejas pīlinga un maskas vai masāžas un aromātiskās ķermeņa masāžas. Pēc procedūras nesteidzīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta tēja, ūdens un šampanietis. Brīnišķīga atpūta un relaksācija!

ROYAL GOLD VIP programma

1 pers., EUR 192; 2 pers., EUR 300; 3.5h (3 pers., EUR 450; 4 pers., EUR 599)

Karaliskajā Zelta VIP procedūrā tiek izmantots īsts 24 karātu zelts. Zelts ietekmē šūnu atjaunošanos, pastiprina to enerģētiskās spējas, limfas un asins cirkulāciju un atvieglo toksīnu izvadīšanu no organisma. Programma sastāv no izsildīšanās aromātiskā tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlinga ar smalkas konsistences zelta skrubi, sejas un ķermeņa masāžas ar zelta masāžas losjonu. Karaliska pelde putu vannā un aromātiskā tvaika pirts. Izmeklēts šampanietis. Pēc procedūras āda būs klāta ar burvīgu, elegantu zelta mirdzumu. Īpašas sajūtas īpašam un neaizmirstamam vakaram! Greznība, glamūrs, prieks un svētki vienuviet! Palutiniet sevi ar vislabāko!

AUSTRUMU SULTĀNA noslēpums

1 pers.,EUR 149; 2 pers., EUR 234; 3h (3 pers., EUR 350; 4 pers., EUR 467)

Austrumu smaržām un garšvielām bagātīgo aromātu procedūra sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlinga un sejas un ķermeņa masāžas. Pēc procedūras smaržīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta austrumu tēja, ūdens un šampanietis. Silti bagāta svētku, noslēpuma, prieka un ceļojuma sajūtu radoša procedūra vienreizējai baudīšanai un relaksācijai.

LATVIJAS AUGU SPA VIP programma

1 pers., EUR 165; 2 pers., EUR 270; 3.5h (3 pers., EUR 405; 4 pers., EUR 539)

Latvijas augi izsenis pazīstami ar izcilām dziednieciskām īpašībām. Procedūru programas aromāti aizvedīs Jūs uz Latvijas pļavām un sniegs relaksējošu sajūtu. Ķermeņa pīlinga procedūra, masāža, putu vannas pelde un tvaika pirts maigi smaržo pēc kļavu kumelītēm, lavandas, meža un kļavu zālēm. Sejas procedūra  ar labāko kosmētiku dod dabisku svaigumu. Pilnīgai relaksācijai- šampanietis! Pēc procedūras iestājas brīnišķīga miera un viegluma sajūta. Tas būs neaizmirstami patīkams vakars!

PARK SPA KOKTEIĻU procedūru programmas

1 pers. EUR 129, 2 pers. EUR 189; 3h (3 pers., EUR 279; 4 pers., EUR 364)

Programmas gaitā izbaudiet ķermeņa pīlingu, ķermeņa masāžu ar dažādām aromātiskām eļļām, peldi putu vannā un aromātisko tvaika pirti. Atspirdzinoši dzērieni un tēja.
Papildus piedāvājam izbaudīt sejas vai kakla un galvas masāžu 30 min EUR 27.