Vip SPA apartamenti

Park SPA AROMA VIP programma

EUR 199; 2 pers., EUR 269; 3h (3 pers., EUR 402; 4 pers., EUR 535)

Izvēlieties savu aromātu paši! SPA AROMA VIP procedūru programma sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī,  ķermeņa pīlinga,  ķermeņa masāžas ar jūsu izvēlētām aromeļļām un sejas masāžas vai galvas masāžas pēc izvēles. Pēc procedūras nesteidzīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta tēja, ūdens un dzirkstošais vīns. Brīnišķīga atpūta un relaksācija!

ROYAL GOLD VIP programma

1 pers., EUR 259; 2 pers., EUR 329; 3.5h (3 pers., EUR 494; 4 pers., EUR 654)

Karaliskajā Zelta VIP procedūrā tiek izmantots īsts 24 karātu zelts. Zelts ietekmē šūnu atjaunošanos, pastiprina to enerģētiskās spējas, limfas un asins cirkulāciju un atvieglo toksīnu izvadīšanu no organisma. Programma sastāv no izsildīšanās aromātiskā tvaika pirtī, ķermeņa pīlinga ar smalkas konsistences zelta skrubi, ķermeņa masāžas ar zelta masāžas losjonu un sejas masāžas vai galvas masāžas pēc izvēles. Karaliska pelde putu vannā un aromātiskā tvaika pirts. Izmeklēts dzirkstošais vīns. Pēc procedūras āda būs klāta ar burvīgu, elegantu zelta mirdzumu. Īpašas sajūtas īpašam un neaizmirstamam vakaram! Greznība, glamūrs, prieks un svētki vienuviet! Palutiniet sevi ar vislabāko!

AUSTRUMU SULTĀNA noslēpums

1 pers.,EUR 199; 2 pers., EUR 269; 3h (3 pers., EUR 402; 4 pers., EUR 535)

Austrumu smaržām un garšvielām bagātīgo aromātu procedūra sastāv no izsildīšanās tvaika pirtī, ķermeņa pīlinga, ķermeņa masāžas un sejas vai galvas masāžas pēc izvēles. Pēc procedūras smaržīga pelde putu vannā un tvaika pirts. Izmeklēta tēja, ūdens un dzirkstošais vīns. Silti bagāta svētku, noslēpuma, prieka un ceļojuma sajūtu radoša procedūra vienreizējai baudīšanai un relaksācijai.

LATVIJAS AUGU SPA VIP programma

1 pers., EUR 229; 2 pers., EUR 299; 3h (3 pers., EUR 447; 4 pers., EUR 595)

Latvijas augi izsenis pazīstami ar izcilām dziednieciskām īpašībām. Procedūru programas aromāti aizvedīs jūs uz Latvijas pļavām un sniegs relaksējošu sajūtu. Ķermeņa pīlinga procedūra, masāža, putu vannas pelde un tvaika pirts maigi smaržo pēc kļavu kumelītēm, lavandas, meža un kļavu zālēm. Sejas masāža vai glavas masāža pēc izvēles. Pilnīgai relaksācijai- dzirkstošais vīns. Pēc procedūras iestājas brīnišķīga miera un viegluma sajūta. Tas būs neaizmirstami patīkams vakars!

Chia sēklu SPA skaistuma rituāls

1 pers. EUR 179, 2 pers. EUR 239; 3h (3 pers., EUR 342; 4 pers., EUR 455)

Veselīgs un atjaunojošs rituāls ar chia sēklu ķermeņa pīlingu, detox ķermeņa masāžu ar dažādām aromātiskām eļļām,  relaksējošu peldi putu vannā un aromātisko tvaika pirti. Detox dzēriens ar chia sēklām.
Papildus piedāvājam izbaudīt sejas vai kakla un galvas masāžu 30 min EUR 29.

SPA AROMĀTU KOKTEIĻU programma

1 pers. EUR 179, 2 pers. EUR 239; 3h (3 pers., EUR 342; 4 pers., EUR 455)

Izvēlieties savu individuālo aromātu kompozīciju paši! Programmas gaitā izbaudiet ķermeņa pīlingu, ķermeņa masāžu ar jūsu izvēlēto aromātisko eļļu kokteili, peldi putu vannā un aromātisko tvaika pirti. Atspirdzinoši dzērieni un tēja.
Papildus piedāvājam izbaudīt sejas vai kakla un galvas masāžu 30 min EUR 29.